Moje rodina

Rodina základ státu, říká se. No, moje rodina je rozhodně základem mého dosavadního úspěchu. Na stránkách jsem už zmiňoval mého tátu, který sám dříve závodil a je i jasným důvodem toho, proč dnes závodím já. Kdyby měl ve své době podmínky, jaké mám nyní já, určitě by dokázal své úspěchy rozšířit. Táta mi dodnes radí ve všech důležitých rozhodnutích, občas jsme sice názorově v nesouladu, ale ještě nikdy se nestalo, že bych od něj neměl podporu ve svém snažení. Táty si vážím nejen jako mého rodiče, ale zároveň jako člověka. Za svůj život dokázal opravdu hodně. A to je inspirující!

 

Je fajn mít tátu bývalého závodníka, ale myslím, že je o to více fajn mít mamku, která to celé strpí. Ba dokonce se mě snaží podporovat, jak jen to jde! To si zaslouží velký dík. Když se nad tím zamyslím, nedivím se, když se objeví i mámy s opačným názorem. Tím spíš, když člověk stejně jako já nemá sourozence. Nesmím ani zapomenout na svoji babičku Vlastičku, která i přes svůj úctyhodný věk srší ohromnou energií a zájmem o okolní svět a mé závody.

 

Důvodem, proč to zde píšu je jedno ohromné DÍKY všem mým nejbližsím za veškerou podporu, zejména také mé úžasné přítelkyni Aničce!

Moje rodina
Moje rodina
Moje rodina