Tisková zpráva - Jan Černý

Jan Černý nejúspěšnějším soukromým jezdcem na Rally Bohemia

Jediným jezdcem ze soukromé stáje, který dokázal na víkendové Rally Bohemia udržet krok se dvěma továrními týmy Škoda Auto, se stal Jan Černý z týmu Louda Auto ŠKODA Racing.

 

„Po sobotní části programu to nevypadlo dobře, ale mechanici na mém voze přes noc úžasně zapracovali a v neděli jsem se dokázal dostat až na stupně vítězů, hned vedle obou továrních Fabií, které mají na Rally Bohemia přímo domácí prostředí,“ děkuje svému týmu jezdec Jan Černý. Ocenil i sponzory, kteří mu nadstandardně pomohli s přípravou na tento závod, konkrétně se jedná o firmy PAJR a Louda Auto.

top fotka
zadek
plakát
podvozek
podium

Výborně připravená byla podle něj i trať závodu v okolí Mladé Boleslavi, který považuje většina jezdců za vrchol sezóny kvůli velkému množství fanoušků i pro to, že se jede v místech, kde se vyrábějí vozy Škoda, které letos domácímu rally šampionátu dominují.

 

Do depa na letošní Rally Bohemia se poprvé dostali i vybraní fanoušci Jana Černého. “Přítomnost fanoušků mě baví a udělám všechno proto, abych je ve spolupráci s Louda Auto dostal do depa i při příštích závodech," říká Jan Černý.

 

Jezdec teď pár dní odpočívá u moře v Chorvatsku - a už v za týden odlétá závodit na rallycross do Barcelony, kde jej čeká Mistrovství evropy.

Partneři rally 2021 Jan Černý
Partneři rally 2021 Jan Černý